top of page

Usługi

P1130575.jpg

Komora Hiperbaryczna


🔸 dotlenienia organizm
🔸 zwiększa saturację krwi, 
🔸 zwalcza stany zapalne, 
🔸 bóle mięśni, 
🔸 zmęczenie, 
🔸 kłopoty z koncentracją
🔸 zwalcza problemy ze snem
🔸 przyspiesza procesy regeneracji organizmu.

Komora Hiperbaryczna to nieinwazyjna metoda terapeutyczna polegająca na podawaniu pacjentowi tlenu pod zwiększonym ciśnieniem, który w ten sposób przenika do wszystkich komórek ciała, dzięki czemu wspomaga regenerację organizmu, przyspiesza rehabilitację po wszelkiego rodzaju kontuzjach bądź zabiegach chirurgicznych, zapobiega przeciążeniu organizmu, poprawia ogólne samopoczucie.

stop.jpg

Refleksologia to nauka o refleksach które znajdują się w stopach, dłoniach, twarzy i mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. To wyjątkowa technika pracy kciukiem i palcami na tych strefach. Refleksologia to nie akupresura, refleksoterapia czy masaż. 

Refleksologia stóp

Zabieg refleksologii polega na dokładnym „przejściu” terapeutycznym całej stopy. W przypadku zdrowego organizmu stopa nie daje odczuć bolesnych i na całej powierzchni odczucie ucisku jest takie same. Przy natrafieniu na zmiany takie jak (odmienny kolor naskórka, zrogowacenia, odciski) lub rejony sprawiające ból jest to sygnał,  występowania problemu w danym refleksie.

Zabieg nie należy do bezbolesnych lecz efekty są zdumiewające. Systematyczna praca na stopach zmniejsza dolegliwości bólowe w całym organizmie, pomaga w bólach migrenowych, reguluje pracę narządów wewnętrznych. 
Z refleksologii może skorzystać każdy.

drenaz.jpg

Drenaż Limfatyczny

W naszej klinice znajdziecie 12 kanałowy aparat do masażu uciskowego BTL-6000 Lymphastim 12 Easy. Działa na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego, oddziałującego bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Specjalne aplikatory z zachodzącymi na siebie komorami zapewniają delikatny masaż, który pobudza naturalne krążenie limfy w organizmie w podobny sposób jak ręczny masaż uciskowy. Zabieg polega na wtłaczaniu powietrza do specjalnie skonstruowanych mankietów i jego wypuszczania w odpowiednich odstępach czasu.
Odpowiedni nacisk struktur naczyniowych i limfatycznych pobudza cały układ limfatyczny do zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze. W trakcie zabiegu można czytać książkę, gazetę lub korzystać z telefonu.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA LECZENIA

🔸Przewlekłe obrzęki                  🔸Zespół cieśni nadgarstka
🔸Zespół ciężkich nóg                🔸Angiopatia cukrzycowa
🔸Poprawa odżywienia skóry     🔸Dna moczanowa
🔸Obrzęk tłuszczowy                 🔸Algodystrofia
🔸Poprawa metabolizmu            🔸Otyłość
🔸Opieka po zabiegu liposukcji 🔸Zaburzenia troficzne skóry
🔸Detoksykacja
🔸Niewydolność żył
🔸Zapobieganie wystąpieniu żylaków
🔸Opieka pourazowa
🔸Choroba zwyrodnieniowa stawów

🔸Choroba niedokrwienna kończyn dolnych

agamasuje2.jpg

MASAŻ

Zapraszamy do naszego SPA w którym możecie skorzystać z masaży takich jak:

Masaż to prawdziwa przyjemność dla ciała i ducha. Przynosi ulgę zmęczonym mięśniom, a przy tym gwarantuje maksymalną dawką relaksu i odprężenia w wyjątkowej atmosferze ciszy i spokoju.

🔸BALIJSKI              🔸PEELING CAŁEGO CIAŁA
🔸AYURWEDYJSKI   🔸PEELING PLECÓW
🔸MAURI                  🔸SPORTOWY
🔸KOBIDO               🔸RELAKSACYJNY
🔸LOMI -LOMI         🔸LECZNICZY
🔸CZEKOLADĄ       🔸KLASYCZNY
🔸ŚWIECĄ
🔸KAMIENIAMI

 

bottom of page