top of page

Nasz Zespół

boss.png

Wojciech Prokopowicz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Instruktor lekkiej atletyki, samoobrony, gimnastyki sportowej, gimnastyki korekcyjnej, pływania oraz trójboju siłowego. Od kilkunastu lat związany ze sportem. Trenował min. judo, bjj, mma, trójbój siłowy. Właściciel siłowni ONE REP MAX GYM, współtwórca GSP oraz autor szkolenia MTM.W 2017 roku zetknął się z mięśniowymi testami manualnymi w których odkrył ogromny potencjał. Przełożył je na swoją pracę i jako pierwszy w Polsce wykorzystuje je do oceny zawodowych sportowców, trenerów i ludzi aktywnych pod kątem balansu mięśniowego. Od tego czasu z pasją rozwija i przekazuje na autorskich szkoleniach własną interpretację testów trenerom, fizjoterapeutom i zawodnikom.  We współpracy z teamem GSP testy ewoluowały do Funkcjonalnych Testów Mięśniowych (FTM) i stały się integralną częścią koncepcji GSP. 
Jego motto to TESTUJ NIE ZGADUJ

kamil.png

Kamil Koczwara

Trener personalny, medyczny, motoryczny, instruktor trojboju, mgr inż. budownictwa, współtwórca GSP. Wytrenował najlepszą zawodniczkę wszechczasów w Polsce w trójboju siłowym (Karolina Koszela) oraz czołowych wyciskaczy leżąc w naszym kraju (Dawid Olkiewicz, Marcin Karkula, Artur Kabza).
Kamil na co dzień pracuje w Centrum Fizjoterapii OsteoMedical w Poznaniu. Od wielu lat zajmuje się tematyką związaną z treningiem siłowym oraz kinezyterapią aktywną, łącząca podstawy fizjoterapii oraz neurologii funkcjonalnej z ruchem. Prowadzi wielu sportowców odnoszących sukcesy w swoich dyscyplinach a także współpracując z Piotrem Kostrzębskim pomaga wrócić do zdrowia pacjentom posiadającym liczne dolegliwości bólowe. Jest autorem szkoleń z zakresu biomechaniki, treningu siłowego oraz periodyzacji treningowej. W swojej pracy wykorzystuje techniki łączące podstawy fizjoterapii z treningiem oraz funkcjonalnej oceny pracy całego ciała. Wieloletni staż jako czynny zawodnik w trójboju pozwolił mu na stwierdzenie ogromnych deficytów, z jakimi zmagają się sportowcy w codziennej pracy. Dzięki temu odkrył siłę reedukacji ruchowej i oddechowej, które obecnie stanowią podstawowe narzędzie w jego pracy.
Ponadto, związany od ponad 10 lat ze światem dietetyki i suplementacji, które są nieodłączną częścią pracy każdego sportowca. Współautor szkoleń z optymalizacją działania organizmu, suplementacji sportowej oraz prozdrowotnej łączącej podstawy fizjologii, biochemii oraz neurologii. Ceni współpracę interdyscyplinarną.

bogusia.png

Bogusia Prokopowicz

Administracja

aga.png

Agata Wojtczak

W klinice zajmuję się masażem klasycznym, relaksacyjnym oraz sportowym.  Posiadam także uprawnienia trenera personalnego. W GSP Clinic prowadzę treningi personalne (1:1) oraz medyczne. Zajmuje się osobami chcącymi poprawić swoje wyniki sportowe czy sylwetkę, ale także pacjentami bólowymi, po kontuzjach i urazach, którzy chcą powrócić do dawnej sprawności. Stale poszerzam swoją wiedzę. Ukończyłam szkolenie 'Stopa w ujęciu GSP' oraz 'Optymalizacja ruchu wg GSP'. Wykonuję także stawianie chińskich baniek ogniowych, ukończyłam szkolenie w tym zakresie 'Bańki ogniowe w medycynie chińskiej'.
Prywatnie trenuję trójbój siłowy. Jestem także studentką fizjoterapii.Pasjonuje mnie człowiek oraz szeroko pojęty ruch.

gocha.png

Małgorzata Głożyńska

Mateusz Karczmar

mateusz.png

Absolwent AWF w Gorzowie Wielkopolskim (licencjat) oraz WSEiT Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej (magister)
Na co dzień w swojej pracy zajmuje się terapia pacjentów bólowych, po wszelkiego rodzaju urazach ortopedycznych, ale także takimi dolegliwościami jak bóle głowy, terapia zatok, bóle mięśniowe czy przeciążeniowe wiążące się z aktywnością zawodowa czy sportowa, również dolegliwości układu pokarmowego jak refluks czy wzdęcia.
Podczas wizyty wykorzystuje: terapię manualną według dra Aleksnadra Bielckiego, manipulację i mobilizację kręgosłupa i stawów obwodowych, pinoterapię, klawiterapię, terapię wisceralna, suche igłowanie, terapię punktów spustowych, masaż tkanek głębokich, bańki chińskie odnosząc efekty w pracy z pacjentem bólowym, pourazowym czy pooperacyjnym.
Niweluje wszelkie ograniczenia ruchomości, obrzęki limfatyczne, dolegliwości bólowe tkanek miękkich, bóle głowy oraz igłuje aktywne blizny. 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Ukończyła takie kursy jak PNF, MDL(drenaż limfatyczny), suche iglowanie, trening dna miednicy corefit, metoda Mulligana, mobolizacja tkanek miękkich, manualne testy mięśniowe, kinesiology taping.
W swojej pracy łączy wiele technik oraz powyższych metod.
Ważne dla niej jest podejście holistyczne, ból fizyczny najczęściej łączy się z emocjami.
W pracy liczy się dla niej przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta.
Swoje doświadczenie zdobywała w wielu ośrodkach, również za granicą w Niemczech i Austrii.
Prywatnie miłośniczka długich spacerów po lesie, podróży, wszelkich form relaksu i medytacji oraz dobrej kawy i cydru.

Patryk Bojsa

patryk.png

Fizjoterapeuta, tytuł licencjata i magistra fizjoterapii uzyskał na Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako fizjoterapeuta w klinikach rehabilitacyjnych we Francji. W latach 2018 - 2021 współpracował z Polskim Związkiem Towarzystw Wioślarskich przygotowując kadrę narodową juniorów do zawodów na poziomie Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata Juniorów. Obecnie współpracuje z kadrą narodową seniorów w wioślarstwie. W obszarze jego zainteresowań znajduje się badanie procesów i oceny zmęczenia w sporcie. W swojej pracy stawia na wnikliwą analizę stanu pacjenta, a następnie odpowiednie dobór metod fizjoterapeutycznych i modyfikację aktywności fizycznej tak, aby doprowadzić pacjenta do zdrowia przy założeniu osiągniecia postawionych sobie celów.

Kamila Gancarz

kamila.png

Jestem studentką 5 roku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim. W 2017 roku ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Poznaniu, uzyskując tytuł technika masażysty. 
Kursy:
- Terapia manualna tkanek miękkich oraz techniki stawowe kręgosłupa L-S i miednicy
- Masaż gorącymi kamieniami
- Masaź świecą
- Masaż bańką chińską
- Masaż czekoladą
Obecnie w klinice GSP jestem masażystką i pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie fizjoterapii, szczególnie diagnostyki i terapii ruchem. 
Poza pacjentami bólowymi, interesuję się tematami związanymi z terapią kobiet w ciąży oraz terapią dzieci. 
W swojej pracy najbardziej lubię pracować z osobami, którym zależy na poprawie swojego zdrowia i samopoczucia.
Pomaganie moim pacjentom daje mi ogromną satysfakcję i chęć działania. 
Moim hobby jest muzyka i sport. W wolnej chwili chodzę na zajęcia wokalne i rozwijam się muzycznie.

ela.png

Ela Sobczuk

Terapeutka, nauczyciel medytacji. Od wielu lat pomaga klientom zawalczyć o siebie i radość w ich życiu. Jest certyfikowaną terapeutką, poznała wiele metod walki z nerwicami, depresjami, fobiami oraz innymi problemami emocjonalnymi. .
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i licznym szkoleniom stworzyła swój autorski, skuteczny proces terapii w głębokiej medytacji, ale nie tylko.
Jako nauczyciel medytacji wprowadza w błogi stan relaksu i odprężenia na indywidualnych i grupowych sesjach.
W życiu prywatnym mama, partnerka, miłośniczka kotów. Zafascynowana technikami pracy z podświadomością, terapią dźwiękiem oraz art terapią (malarstwo intuicyjne, mandale)

bottom of page